Enea PTPS Piła

Mistrz Polski 1998, 1999, 2000, 2001

Zdobywca Pucharu Polski 1999, 2001, 2002, 2007

Angelika Wystel przyjmującą Enea PTPS Piła!

Wystel to 25-letnia zawodniczka debiutująca na ekstraklasowych boiskach.

Angelika Wystel pochodzi ze Skoczowa, a swoją przygodę z siatkówką rozpoczęła w klubie VC Victoria Cieszyn.  Następnie przeniosła się do Silesii Volley Mysłowice, z którą zdobyła wicemistrzostwo Polski Juniorek. Następnie trafiła do Nike Węgrów oraz 7R Solnej Wieliczka, z którą wywalczyła brązowy medal pierwszej ligi. W poprzednim sezonie Wystel reprezentowała barwy kolejnej pierwszoligowej drużyny – KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice.

Gra w Enei PTPS-ie Piła będzie dla przyjmującej debiutem na ekstraklasowych boiskach.

Nie ukrywam, że gra w ekstraklasie była jednym z moich celów odkąd zaczęłam grać w siatkówkę – mówi Wystel. Kiedy trener Zawieracz zainteresował się moją osobą i zaproponował grę w swojej drużynie, nie zastanawiałam się długo. Po bardzo dobrym sezonie tego zespołu z ogromną radością do niego dołączam i z niecierpliwością czekam na pierwszy trening – dodaje.

Sądzę, że moje doświadczenie z pierwszoligowych parkietów zaowocuje dobrą i równą grą na najwyższym poziomie – mówi zawodniczka. Po prostu swoim zaangażowaniem i pracowitością zamierzam dać zespołowi jak najwięcej.

Angelika Wystel jest trzecią przyjmującą zakontraktowaną przez nasz klub – dołączy do Natalii Skrzypkowskiej i Patrycji Gądek.

Angelika, witamy w zespole!