Enea PTPS Piła

Mistrz Polski 1998, 1999, 2000, 2001

Zdobywca Pucharu Polski 1999, 2001, 2002, 2007

Z Bielsko Białej bez punktów

Pilanki w meczu 2. kolejki LSK przegrały na wyjeździe z zespołem BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała 3:0

Mecz bardzo dobrze rozpoczeły pierwszego seta. Podopieczne trenera Piekarczyka szybko wypracowały sobie kilkupunktowe prowadzenie. Zawodniczki z Piły nie potrafiły dobrze dysponowanych zawodniczek drużyny gospodarzy, a w szczególności Emilii Muchy oraz Niny Herelovej. Pilanki popełniały również dużo niewymuszonych błędów, które skutecznie wykorzystywały siatkarki BKS-u. Ostatecznie pierwszy set zakończył się wynikiem 25:19.

Drugi set to kontynuacja dobrej gry zawodniczek BKS. Ponownie zawodniczki z Bielsko Białej wypracowały sobie kilka punktów prowadzenie i kontrolowały przebieg seta. Trener zespołu z Piły ratował się czasem oraz zmianami jednak nie przynosiło to żadnego efekty. Set zakończył się wynikiem 25:17.

Trzeci set również nie przyniósł zmian w grze zespołów. Bielszczanki kontynuowały dobrą grę, a pilanki nie potrafiły w żaden sposób ich zatrzymać do tego popełniając nadal wiele błędów. Zawodniczki BKS-u wygrały tego seta 25:15 i całe spotkanie 3:0.

BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała – Enea PTPS Piła 3:0
(25:19; 25:17; 25:15)
MVP: Julia Nowicka (BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała)