Enea PTPS Piła

Mistrz Polski 1998, 1999, 2000, 2001

Zdobywca Pucharu Polski 1999, 2001, 2002, 2007

Enea PTPS Piła – DPD Legionovia Legionow 0:3

Zawodniczki Enei PTPS Piła w meczu 9. kolejki LSK przegrały u siebie z zespołem DPD Legionovi Legionowo.

Od początku meczu gra obu drużyn była dość wyrównana. Żadna z drużyn nie pozwalała rywalom na odskoczenie na więcej niż dwa punkty. W drużynie z Piły dobrze prezentowała się Klaudia Kaczorowska, a w zespole gości Zuzanna Górecka. W końcówce seta więcej spokoju pokazały zawodniczki z Legionowa i wygrały tego seta do 22.

Drugi set to bardzo dobra gra zawodniczek zespołu gości. W ataku bardzo dobrze grała Krystyna Kicka oraz Zuzanna Górecka. Pilanki starały się nawiązać walkę jednak słabe przyjęcie przekładało się na nieudolny atak. Rywalki z Legionowa z każdą piłką się napędzały i wygrały seta do 17 wychodząc na prowadzenie 0:2.

Trzecie set bardzo przypominał premierową partię tego spotkania i oba zespoły prowadziły bardzo wyrównaną grę. Pilankom udało się nawet wyjść na dwupunktowe prowadzenie jednak rywalki szybko wyrównały stan seta. Końcówka ponownie należała do podopiecznych trenera Olenderka, które tego seta wygrały do 23 i całe spotkanie 0:3.

Enea PTPS Piła – DPD Legionovia Legionowo 0:3
(22:25; 17:25; 23:25)

MVP: Krystyna Kicka (DPD Legionovia Legionowo)