Enea PTPS Piła

Mistrz Polski 1998, 1999, 2000, 2001

Zdobywca Pucharu Polski 1999, 2001, 2002, 2007

Z Pałacem o finałową czwórkę

Siatkarki Enei PTPS-u Piła w meczu 1/4 finału Pucharu Polski zmierzą się na własnej hali z zespołem KS Pałac Bydgoszcz

Podopieczne Jacka Pasińskiego swoją przygodę w Pucharze Polski rozpoczęły od 1/8 finały, gdzie mierzyły się z zespołem Impelu Wrocław. Pilanki pokonały Wrocławianki 3:2 i awansowały do kolejnej fazy, w której jutro zmierzą się na własnej hali z zespołem KS Pałac Bydgoszcz.

Zawodniczki z Wielkopolski do meczu z siatkarkami z Bydgoszczy przystępują po ligowym pojedynku z Chemikiem Police. Pilanki musiały w meczu 17. kolejki LSK uznać wyższość rywalek w stosunki 3:1.

Siatkarki z Bydgoszczy grę w Pucharze Polski rozpoczęły również od V rundy gdzie w pięciosetowym pojedynku pokonały zawodniczki Proximy Kraków.

Podopieczne Piotra Makowskiego w 17. kolejce LSK przegrały 3:0 z zespołem ŁKS Commerecon Łódź.

-Pałac Bydgoszcz to zespół, który gra bardzo szybko i kombinacyjnie, nawet z wystaw sposobem dolnym. Pomimo tego, że w drużynie są kontuzje, to ominęły one najważniejsze ogniwa, dzięki czemu drużyna dobrze sobie radzi. Pałac dysponuje charakterystyczną zagrywką, którą sprawił problemy wielu rywalom. Musimy również uważać na ich potrójny blok – bardzo szybko się w nim organizują.- mówi o naszych środowych rywalkach statystyk Enei PTPS-u Piła, Kamil Kwieciński.

Przypominamy również o jutrzejszym atrakcjach z okazji walentynek. Więcej informacji tutaj.

Pomeczowy raport z jutrzejszego meczu będzie można zobaczyć na Twitterze naszego statystyka Kamila Kwiecińskiego (@kkwiecinski18) oraz na Facebook-u Flow Volley Videos.

Enea PTPS Piła – KS Pałac Bydgoszcz
14.02.2018r. godz. 18:00
Hala MOSiR
Ul. Żeromskiego 90
Piła

poczta-polska