Enea PTPS Piła

Mistrz Polski 1998, 1999, 2000, 2001

Zdobywca Pucharu Polski 1999, 2001, 2002, 2007

Pilanki przegrały z Grot Budowlanymi Łódź

W poniedziałkowym starciu u dołu tabeli lepsze okazały się łodzianki wygrywając w trzech setach. Mecz rozpoczął się od minuty ciszy, którą uczczono zmarłego w ubiegłym tygodniu prezesa – Radosława Ciemięgę.

Niekorzystym dla pilanek wynikiem zakończył się mecz 5. kolejki TAURON Ligi. Po półtoragodzinnym starciu zawodniczki Enea PTPS Piła przegrały z zespołem Grot Budowlani Łódź 0:3 (25:22, 25:21, 25:19). Mimo walecznej postawy siatkarkom z Piły nie udało się przełamać złej passy i nadal pozostają na ostatnim miejscu w tabeli TAURON Ligi.

Warto jednak zauważyć, że pilanki powróciły na ligowe parkiety po zakończonej kwarantannie, w związku z którą na prawie dwa tygodnie musiały zaprzestać treningów.