Enea PTPS Piła

Mistrz Polski 1998, 1999, 2000, 2001

Zdobywca Pucharu Polski 1999, 2001, 2002, 2007

Pilanki przegrały w Radomiu

W meczu 18. kolejki LSK zawodniczki Enei PTPS Piła przegrały 3:0 na wyjeździe z zespołem E.Leclerc Radomka Radom

Pierwszy set od początku był bardzo wyrównany. Oba zespołem starały się wypracować przewagę jednak nikomu ta sztuka się nie udawała. W zespole z Piły dobrze w ataku prezentowała się Marharyta Azizova, a jej koleżanki dobrze grały w bloku. W końcówce seta do głosu zaczęły dochodzić podopieczne Jacka Skroka. Po wejściu na zagrywkę Julity Molendy siatkarki z Radomia zaczęły zyskiwać przewagę, której nie oddały do końca seta którego wygrały do 20.

Drugiego seta lepiej rozpoczęły zawodniczki z Radomia. Na początku seta podopieczne trenera Skroka wypracowały sobie przewagę, której nie oddały do końca. Trener pilanek starał się reagować czasem oraz zmianami jednak nie przyniosło to efektu. Pilanki nie odrobiły już straty i musiały uznać wyższość rywalek do 19.

Trzeci set od początku kontrolowały zawodniczki z Radomia. Zawodniczki Enei PTPS Piła nie były w stanie zatrzymać rozpędzonych rywalek i nie zdołały już odwrócić losów seta i spotkani. Radomka wygrała tego seta do 9 i całe spotkanie 3:0.

E.Leclerc Radomka Radom – Enea PTPS Piła 3:0
(25:20; 25:19; 25:9)

MVP: Brittany Abercrombie (E.Leclerc Radomka Radom)