Enea PTPS Piła

Mistrz Polski 1998, 1999, 2000, 2001

Zdobywca Pucharu Polski 1999, 2001, 2002, 2007

Pilanki przegrywają w pierwszym meczu o 5 miejsce

Enea PTPS Piła w pierwszym meczu o piąte miejsce przegrała z Treflem Proximą Kraków 0:3

Pierwszego seta lepiej rozpoczął zespół z Krakowa. Podopieczne trenera Chiappiniego wyszły na kilku punktowe prowadzenie jednak pilanki szybko obudziły się i zaczęły gonić wynik. Z akcji na akcję gra siatkarek Jacka Pasińskiego wyglądała co raz lepiej i w końcu zawodniczki z Wielkopolski wyszły na prowadzenie. O czas poprosił trener krakowianek, co przyniosło efekty. W końcowej części seta lepiej spisały się zawodniczki z Małopolski i wygrały premierową partię tego meczu.

W drugim secie ponownie lepiej prezentowały się przyjezdne. Dobrze w ekipie z Krakowa prezentowała się Daria Paszek. Pilanki starały się odrabiać straty jednak ich rywalki nie pozwalały zbliżyć się na więcej niż dwa oczka. Ostatecznie krakowianki wygrały drugiego seta do 20.

Po dziesięciominutowej przerwie znów lepiej w mecz weszły krakowianki jednak tym razem podopieczne trenera Pasińskiego szybko odrobiły straty i gra toczyła się punkt za punkt. W końcówce seta pilanki miały piłkę piłkę meczową jednak w dość kontrowersyjnej sytuacji wybroniły ją krakowianki i przejęły inicjatywę wygrywając seta 24:26.

Enea PTPS Piła – Trefl Proxima Kraków 3:0
(18:25; 20:25; 24:26)