Enea PTPS Piła

Mistrz Polski 1998, 1999, 2000, 2001

Zdobywca Pucharu Polski 1999, 2001, 2002, 2007

Prezentacja składu i nowego logo Enea PTPS Piła

Siatkarki Enea PTPS Piła zaprezentowały się kibicom. Prezentacje w pilskiej galerii Vivo poprowadził znany wszystkim konferansjer, Wojciech Dróżdż. 

Nowe koszulki meczowe, zawodniczki i przede wszystkim nowe logo oraz konkurs dla kibiców tak w skrócie wyglądał piątkowy wieczór w pilskiej galerii Vivo. Prezentacja rozpoczęła się tańcem znanych z występów podczas spotkań domowych Enea PTPS Piła, „Iskierek”. Kolejnym punktem było przedstawienie kibicom nowego lego i barw klubowych. Z okazji jubileuszu 25 lecia istnienia klubu zdecydowano o zmianie dotychczasowego logotypu, na nowe składające się z tarczy, piłki oraz siatkarki. Zmianie uległy również barwy klubowe, które od tego sezonu będą niebiesko-czerwone.

Kolejnym punktem prezentacji było rozlosowanie nagród przez kibiców zgromadzonych w galerii. Hostessy w galerii rozdawały zdjęcie składu wraz z terminarzem. Kilka egzemplarzy oznaczone były specjalną naklejką informującą o wygraniu nagrody. Kibice mogli wzbogacić się o karnet na mecze domowe na nadchodzący sezon lub upominki od galerii Vivo.

W końcu przyszedł czas na najważniejszy punkt programu, prezentacje składu Enea PTPS Piła na sezon 2017/2018. Pilanki zaprezentowały się kibicom w koszulkach meczowych, a trener Pasiński oraz II trener, Marcin Widera w strojach przygotowanych przez Giacomo Conti.

Po zakończeniu prezentacji zawodniczki pozowały do zdjęć z kibicami oraz udzielały wywiadów.