Enea PTPS Piła

Mistrz Polski 1998, 1999, 2000, 2001

Zdobywca Pucharu Polski 1999, 2001, 2002, 2007

Trzy punkty jadą do Piły

Zawodniczki Enei PTPS Piła w meczu Ligi Siatkówki Kobiet pokonały na wyjeździe drużynę DPD Legionovia Legionowo 0:3

Mecz lepiej rozpoczeły zawodniczki Legionovii jednak z czasem to siatkarki z Wielkopolski zaczęły przejmować inicjatywę. Pilanki głównie za sprawą Marharyty Azizovej zwiększały przewagę nad rywalkami. W polu zagrywki dobrze prezentował się Anna Stencel. Taka postawa Enei PTPS Piła pozwoliła na wygranie premierowego seta 18:25.

Drugi set od samego początku toczył się pod dyktando pilanek. Zawodniczki z Legionowo popełniały bardzo dużo błędów, które bez problemu wykorzystywały pilanki. W ataku ponownie dobrze spisywała się Marharyta Azizova. Pilanki drugiego seta wygrały 22:25.

Trzeci set to kontynuacja  bardzo dobrej gry pilanek. W polu zagrywki dobrze zaprezentowała się Aleksandra Trojan, a także Azizva, po której asie serwisowym pilanki prowadziły pięcioma punktami. W ataku w tym secie dobrze prezentowała się Klaudia Koczorowska i to dzięki jej atakom pilanki odskoczyły rywalką na kolejne punkty. Zawodniczki z Piły nie oddały inicjatywy do końca seta i pewnie wygrały do 18 , a całe spotkanie 0:3

DPD Legionovia Legionowo – Enea PTPS Piła 0:3
(18:25; 22:25; 18:25)

MVP: Klaudia Kaczorowska (Enea PTPS Piła)