Enea PTPS Piła

Mistrz Polski 1998, 1999, 2000, 2001

Zdobywca Pucharu Polski 1999, 2001, 2002, 2007

Siatkarki Chemika Police kolejnymi rywalkami pilanek

W 17. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet zmierzą się na wyjeździe z liderem tabeli LSK, Chemikiem Police.

Siatkarki z Polic prowadzą w ligowej tabeli z dorobkiem 42 punktów. Podopieczne Jakuba Głuszaka w tym sezonie tyla raz musiały uznać wyższość ligowych rywalek i było to 8. kolejce przegrywając 3:0 z Developresem Rzeszów. Po porażce w Rzeszowie policzanki spadła na drugie miejsce w tabeli, które odzyskały dopiero w ostatniej kolejce, na co złożyła się wygrana 3:1 z zespołem z Muszyny ale też porażka ŁKS z siatkarkami z Piły 3:1.

Siatkarki Chemika do meczu z podopiecznymi Jacka Pasińskiego przystępują po długiej podroży do Bułgarii gdzie mierzyły się w ramach rozgrywek Ligi Mistrzyń z zespołem Maritza Plovdiv VC. Mecz również był dość wyczerpujący bo siatkarki Jakuba Głuszaka wygrały dopiero po tie-breaku.

Pilanki do meczu w Policach również przystępują po wyczerpującym meczu jaki rozegrały w ramach Pucharu Polski z Impelem Wrocław gdzie też wygrały dopiero po tie-breaku. Podopieczne Jacka Pasińskiego w poprzedniej kolejce LSK pokonały u siebie ŁKS Łódź i udowodniły, że każdy musi się z nimi liczyć.

Siatkarki Enei PTPS-u Piła w ligowej tabeli plasują się na 5 pozycji z dorobkiem 29 punktów i do czwartego Grotu Budowlanych Łódź tracą tylko dwa punkty.

Chemik Police – Enea PTPS Piła
10.02.2018r. godz. 18:00
Hala HS ZS im. Łukasiewicza
ul. Siedlecka 6e
Police