Enea PTPS Piła

Mistrz Polski 1998, 1999, 2000, 2001

Zdobywca Pucharu Polski 1999, 2001, 2002, 2007

Zakończyć sezon na piątym miejscu

Siatkarki Enei PTPS Piła w ostatnim meczu sezonu Ligi Siatkówki Kobiet zmierzą się przed własną publicznością z Treflem Proximą Kraków 

Rywalizacji o piąte miejsce w LSK jest bardzo zacięta. Po dwóch spotkaniach mamy remis, co ciekawe krakowianki wygrały pierwszy mecz w Pile 3:0 natomiast podopieczne trenera Pasińskiego w takim samym stosunku pokonały swoje rywalki w Krakowie.

W pierwszym meczu zawodniczki z Wielkopolski musiały radzić sobie bez kontuzjowanej Karoliny Różyckiej, która nabawiała się urazu podczas meczu z Developresem Rzeszów, na szczęście w meczu z Krakowem popularna Kosa była już do dyspozycji trenera.

W Krakowie zawodniczki Enei PTPS Piła zagrały bardzo dobrze i w żadnym z trzech setów nie pozwoliły swoim rywalkom przejąć inicjatywy.

Dzisiejszy mecz w Pile to ostatni akcent tej rywalizacji, która toczy się do dwóch wygranych spotkań. Podopieczne trenera Jacka Pasińskiego bardzo chcą zakończyć sezon zwycięstwem, które również pozwoli im zająć piątą lokatę na koniec sezonu Ligi Siatkówki Kobiet.

Enea PTPS Piła – Trefl Proxima Kraków
stan rywalizacji o piąte miejsce: 1:1
21.04.2018r. godz. 18:00
Hala MOSiR Piła
ul. Żeromskiego 90
Piła